Kompas finansowy – Twój Ekspert finansowy

POŻYCZKA HIPOTECZNA DLA FIRM

Pożyczka hipoteczna dla firm to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców posiadających nieruchomości na własność przy jednoczesnym zapotrzebowaniu na środki finansowe. Pożyczka hipoteczna dla firm pozwala na pozyskanie zewnętrznego finansowania przy obniżonych odsetkach w porównaniu do kredytu obrotowego.

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo posiada nieruchomość i potrzebujesz pilnej gotówki na dowolny cel to pożyczka hipoteczna dla firm jest dla Ciebie. To najkorzystniejsze rozwiązanie w porównaniu do kredytów obrotowych, gotówkowych czy też pożyczek pod zastaw. Dodatkowo długi okres kredytowania na korzystnych warunkach, pozwala na obniżenie comiesięcznego zobowiązania do minimum. W konsekwencji będziesz w stanie uzyskać wyższą kwotę kredytu, gdyż zdolność finansowa przedsiębiorstwa zwiększy się.

doświadczony doradca finansowy Kielce

POŻYCZKA HIPOTECZNA DLA FIRM

Pożyczka hipoteczna dla firm wyróżnią się niewątpliwą korzyścią jaką jest brak konieczności podania przyczyny, w jakim celu zostaną wykorzystane przekazana środki. Powodem jest zabezpieczenie na hipotece nieruchomości, która należy do Twojego przedsiębiorstwa lub osoby trzeciej.

Cechy pożyczki hipotecznej dla firm to:

 

  1. Dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.
  2. Pożyczka hipoteczna zostanie udzielona w walucie dominującej w przychodach.
  3. Najwyższe LTV – możliwość uzyskania do 60-80% wartości nieruchomości.
  4. Okres pożyczki od 15-20 lat.
  5. Możliwość negocjacji oprocentowania.
  6. Zabezpieczenie następuje na nieruchomościach komercyjnych, przemysłowych, mieszkalnych i działkach budowlanych.

 

Jako niezależny doradca finansowy pomogę wybrać Ci najlepszą pożyczkę hipoteczną dla Twojej firmy. Skrupulatna analiza potrzeb i możliwości zagwarantuje bezpieczeństwo w późniejszej spłacie. Dodatkowo doradzę, kiedy warto zaciągnąć pożyczkę w ratach malejących a kiedy w ratach równych, określę optymalny okres spłaty kredytu oraz szczegółowo wytłumaczę prawne zabezpieczenia pożyczki.

Współpracuję z wieloma bankami