Kompas finansowy – Twój Ekspert finansowy

JAK WZIĄĆ KREDYT GOTÓWKOWY?

JAK WZIĄĆ KREDYT GOTÓWKOWY KIELCE

Świat stanął na głowie podczas pandemii i każdy z nas, zastawia się jak długo to wszystko potrwa. Inni zaś widzą spadki cen na niektóre dobra. Chcąc skorzystać z atrakcyjniejszych cen zainteresowani są kredytem, który pozwoli na sfinansowanie ich marzeń i planów. Jeszcze miesiąc temu kredyt gotówkowy czy uzyskanie pożyczki gotówkowej było banalnie proste. Wystarczyło skontaktować się z doradcą i podpisać umowę w placówce banku. Jak uzyskać kredyt gotówkowy, gdy rząd zaleca unikanie skupisk ludzi, a wirus może być wszędzie. Nie martw się, pożyczka gotówkowa nadal leży w Twoim zasięgu. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zapewnić sobie zastrzyk dodatkowej gotówki.

Kredyt gotówkowy kiedyś i dziś

Jeśli do tej pory byłeś przyzwyczajony do tego, że po finansowanie idziesz wprost do banku, epidemia koronawirusa to dobra okazja, aby zdecydować się na kredyt gotówkowy online lub z doradcą finansowym. Dzięki złożeniu wniosku zdalnie lub za pomocą doradcy finansowego jest znacznie bezpieczniejsze, ponieważ uchroni nas przed zakażeniem i pozwoli na zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jak wziąć kredyt gotówkowy?

Pilny wydatek, chwilowe problemy finansowe lub spełnienie marzeń to jedne z powodów, dla których zaciągamy kredyt gotówkowy. W obecnej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji pandemii koronawirusa, procedury zostały uproszczone i możemy złożyć wniosek na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest złożenie wniosku o kredyt gotówkowy, poprzez aplikację naszej bankowości elektronicznej. Drugim, bezpieczniejszym i bardziej przemyślanym pod kątem ekonomicznym sposobem będzie skorzystanie z usług niezależnego doradcy finansowego. Przeanalizuje on oferty wszystkich banków oraz naszą sytuację ekonomiczną – doradzając najbezpieczniejszy sposób finansowania naszych planów.

Doradca finansowy nie tylko doradzi nam najlepszy bank, ale również przedstawi nam całkowity koszt uzyskania i udzielenia kredytu. Mimo iż pozornie dany kredyt gotówkowy może wydawać się najlepszą opcją, to przy głębszej analizie sytuacja może się zupełnie odmienić. Banki nie mają prawa ukrywać przez nami opłat, jednak odnalazły swój sposób prezentowania danych. Bez specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów ciężko jest je dokładnie policzyć i zrozumieć.

Jak podpisać umowę o kredyt gotówkowy?

Jeżeli już wiemy, że kredyt gotówkowy możemy wziąć przez aplikację i przy pomocy doradcy kredytowego, nadszedł czas na podpisanie umowy kredytowej. Podpisanie umowy o kredyt gotówkowy może nastąpić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to przesłanie za pomocą poczty elektronicznej podpisanej umowy poprzez zabezpieczony system bankowy. Drugim ze sposobów jest podpisanie umowy dostarczonej przez dedykowanego kuriera. Na podstawie okazanego mu dowodu potwierdza on Twoją tożsamość, a Ty podpisujesz w jego obecności umowę o kredyt gotówkowy.

Wzięcie kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu jest możliwe i dosyć proste. Wystarczy, iż skontaktujesz się z niezależnym doradcą kredytowym, który przeanalizuje wszystkie możliwości i zaproponuje najtańsze rozwiązanie.