Oferta


BEZPŁATNA pomoc w uzyskaniu kredytu Kielce

Kiedy w naszym życiu pojawia się nieprzewidziany wydatek, będzie nam potrzebna bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Na rynku istnieje wiele banków, a w wraz z nimi jeszcze więcej ofert kredytowych. W takiej sytuacji powstaje wiele pytań, lecz niewiele odpowiedzi. Doświadczenie w finansach i bankowości jest niezwykle istotne, aby skorzystać z najlepszej, dostępnej na rynku oferty. Dlatego też nie daj się presji czasu i zdecyduj się na bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Z profesjonalnym doradcą finansowym zyskujesz czas, bezpieczeństwo i oszczędzasz pieniądze. Dzięki bezpłatnemu wsparciu nie narazisz się na wygórowane koszty udzielenie kredytu oraz ukryte informacje.

Kredyt bankowy od podstaw

Najprościej ujmując kredyt bankowy to pisemna umowa zawarta pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. W jej wyniku, bank zobowiązuje się do całkowitej wypłaty gotówki na określony czas. Konsument zaś, zobowiązuje się do wykorzystania uzyskanego kredytu zgodnie z przeznaczeniem oraz do ich zwrotu wraz z należnymi odsetkami i kosztami udzielenia kredytu. Kredyt bankowy cechuje się; zwrotnością, terminowością oraz oprocentowaniem.

Kredyt gotówkowy a pożyczka – różnice

Powszechnie uważa się, iż kredyt gotówkowy i pożyczka gotówkowa to określenia stosowane zamiennie. Jednak w rzeczywistości różnice prawne są znaczące. Główną różnicą jest fakt, iż kredyt może zostać udzielony tylko i wyłącznie przez banki, zaś stosowana przez nie umowa jest uregulowana prawem bankowym. Każda umowa udzielenia kredytu musi zawierać takie elementy jak; termin zwrotu wypłaconych środków, informacje dotyczące całkowitych kosztów udzielenia kredytu. Mimo iż umowy są długie i zawiłe, pomoc w uzyskaniu kredytu przez doradcę finansowego uchroni nas przed niewiedzą. Dodatkowo umowa tego typu będąc dokumentem prawnym chroni zarówno kredytobiorcę jak i bank. Pożyczka może zostać udzielona przez dosłownie każdego, kto gospodaruje wymaganymi środkami finansowymi. Ponadto pożyczka poniżej 500 zł nie wymaga mowy w formie pisemnej. Nie ma również obowiązku, aby kontrakt dotyczący pożyczki określał termin jej spłaty czy charakterystyczne jej cech. Dodatkowo umowa pożyczki nie podlega prawu bankowemu, lecz jest regulowana przepisami kodeksu cywilnego.

Rodzaje kredytów bankowych

Doradca finansowy na etapie pomocy w udzieleniu kredytu, bezpłatnie rozpoznaje potrzeby klienta dobierając najwłaściwszy sposób finansowania. Jako główny podział możemy przyjąć kredyty dla firm i osób prywatnych. Dodatkowym podziałem są kredyty udzielane; krótkoterminowo do 1 roku, średnioterminowo od 1 roku do 3 lat oraz długoterminowo z terminem spłaty powyżej 3 lat. Jednym z rodzajów kredytu jest kredyt hipoteczny. Jest to długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na rzecz banku udzielającego środków na podstawie użytkowania wieczystego lub prawa własności. Drugim rodzajem jest kredyt dla firm przyznawany m.in.; na rozpoczęcie, bieżącą działalność, leasing a nawet kredyty obrotowe czy też kredyty inwestycyjne. Trzecim rodzajem jest pożyczka gotówkowa. Jak już wcześniej wspomnieliśmy najlepiej w tym celu skorzystać z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu, ponieważ tylko doradca finansowy znając przepisy prawne – doradzi nam najlepsze rozwiązanie. Pożyczka gotówkowa to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą czekać i gotówka jest im pilnie potrzebna. Zastanawiasz się, jaki kredyt będzie dla Ciebie idealny? Skorzystaj z bezpłatnych usług doradcy finansowego, który w profesjonalny sposób zadba o Twój majątek, dając Ci poczucie bezpieczeństwa i oszczędność pieniędzy.