Agnieszka Kwaśniewska


Agnieszka Kwaśniewska
20 lat doświadczenia w bankowości i finansach.


Nazywam się Agnieszka Kwaśniewska i od ponad 20 lat pomagam ludziom w doborze właściwych rozwiązań finansowych. Moje doświadczenie finansowe uzyskane podczas pracy w bankach komercyjnych i firmach leasingowych, oraz wykształcenie ekonomiczne o specjalizacji Finanse i Bankowość, to gwarancja usług finansowych na najwyższym poziomie.

Obecnie pracuję dla NOTUS FINANSE S.A. Specjalizuję się w kredytach gospodarczych i hipotecznych. Prywatnie jestem mamą 13 letniego Kacpra i dwuletniego Nikodema. Wielokrotnie sama korzystałam z różnego rodzajów kredytów i pożyczek, w tym zaciągnęłam kredyt hipoteczny na budowę domu, więc doskonale znam problemy z jakimi borykają się kredytobiorcy. Aby oszczędzić Państwu w przyszłości problemów ze spłatą zaciągniętych zobowiązań finansowych zawsze podchodzę do każdego zagadnienia metodycznie.

Poznaj cały proces uzyskania środków krok po kroku:


Krok 1

Telefoniczny kontakt podczas którego muszę poznać Twoje potrzeby oraz zdolność kredytową, informacje o kupowanej nieruchomości


Krok 2

Porównanie ofert kredytów ze wszystkich możliwych banków, wybranie najkorzystniejszych propozycji.


Krok 3

Omówienie wszelkich szczegółów ofert, wskazanie korzyści i zagrożeń, rekomendowanie najlepszych propozycji.


Krok 4

Negocjowanie lepszych warunków z wybranych propozycji bankowych.


Krok 5

Stworzenie listy niezbędnych dokumentów, które musi kredytobiorca przygotować dla banku. Chętnie przejmę od Ciebie uzgodnienia z twoim biurem rachunkowym, co odciąży Cię w obowiązkach i pozwoli na mi na przygotowanie optymalnej dokumentacji.


Krok 6

Formalne złożenie wniosków i wymaganych dokumentów w wybranych bankach.


Krok 7

Kontrola procesu przyznawania decyzji kredytowej przez banki, aby została podjęta jak najszybciej.


Krok 8

Poinformowanie klienta o decyzjach kredytowych.


Krok 9

Omówienie ostatecznych warunków umów kredytowych.


Krok 10

Czuwanie nad procesem podpisania umowy kredytowej.Na bieżąco śledzę oferty banków, świetnie znam wszystkie ich warunki i ukryte koszty.

Ponieważ nie jestem przedstawicielem żadnego banku nie muszę ukrywać przed Tobą ofert z lepszymi warunkami. Jeżeli uważasz, że masz dobrą ofertę, pokaż mi ją - często pokazanie oferty z innego banku jest podstawą do negocjacji w tańszym banku.

Obsługuję klientów z województwa Świętokrzyskiego m.in.: Skarżysko Kamienna, Starachowice, Sandomierz, Kielce, Pińczów, Opatów, Staszów, Jędrzejów, Końskie, Stąporków, Włoszczowa, Ostrowiec Świętokrzyski, Kazimierza Wielka, Chęciny i Małogoszcz.

 

25 banków w jednym miejscu: