Agnieszka Kwaśniewska


Agnieszka Kwaśniewska - Doradca Kredytowy
23 lata doświadczenia w bankowości i finansach.


Nazywam się Agnieszka Kwaśniewska i od ponad 23 lat jestem doradcą kredytowym, pomagając ludziom w doborze właściwych rozwiązań finansowych. Moje doświadczenie finansowe uzyskane podczas pracy w bankach komercyjnych i firmach leasingowych, oraz wykształcenie ekonomiczne o specjalizacji Finanse i Bankowość, to gwarancja usług finansowych na najwyższym poziomie.

Obecnie pracuję jako doradca finansowy dla NOTUS FINANSE S.A. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i gospodarczych. Moje usługi są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Prywatnie jestem mamą 16 letniego Kacpra i 6 letniego Nikodema. Wielokrotnie sama korzystałam z różnego rodzajów kredytów i pożyczek, w tym zaciągnęłam kredyt hipoteczny na budowę domu, więc doskonale znam problemy z jakimi borykają się kredytobiorcy. Aby oszczędzić Państwu w przyszłości problemów ze spłatą zaciągniętych zobowiązań finansowych zawsze podchodzę do każdego zagadnienia metodycznie.

Bezpłatnie przejdę z Tobą cały proces uzyskania kredytu krok po kroku:


Krok 1

Telefoniczny kontakt podczas którego muszę poznać Twoje potrzeby, zdolność kredytową oraz informacje o kupowanej nieruchomości


Krok 2

Porównanie najkorzystniejszych ofert kredytów, omówienie wszelkich szczegółów ofert, wskazanie korzyści i zagrożeń, rekomendowanie najlepszych propozycji kredytowych.


Krok 3

Stworzenie listy niezbędnych dokumentów, które musi kredytobiorca przygotować dla banku. Chętnie przejmę od Ciebie uzgodnienia z Twoim biurem rachunkowym, co odciąży Cię w obowiązkach i pozwoli mi na przygotowanie optymalnej dokumentacji kredytowej.


Krok 4

Formalne złożenie wniosków i wymaganych dokumentów w wybranych bankach.


Krok 5

Kontrola procesu przyznawania decyzji kredytowej oraz przekazanie informacji o podjętych przez banki decyzjach.


Krok 6

Omówienie ostatecznych warunków umowy kredytowej.


Krok 7

Czuwanie nad procesem podpisania umowy kredytowej.


 

Na bieżąco śledzę oferty kredytowe banków, świetnie znam wszystkie ich warunki i ukryte koszty.

Ponieważ nie jestem przedstawicielem żadnego banku nie muszę ukrywać przed Tobą ofert z lepszymi warunkami. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na profesjonalne doradztwo kredytowe i zaoferowanie najlepszych rozwiązań. Jeżeli uważasz, że masz dobrą ofertę kredytu, pokaż mi ją - często konfrontacja oferty kredytowej innego banku, jest podstawą do negocjacji w tańszym banku.

Obsługuję klientów z województwa Świętokrzyskiego m.in.: Skarżysko Kamienna, Starachowice, Sandomierz, Kielce, Pińczów, Opatów, Staszów, Jędrzejów, Końskie, Stąporków, Włoszczowa, Ostrowiec Świętokrzyski, Kazimierza Wielka, Chęciny i Małogoszcz.


25 banków w jednym miejscu:

 
 
 
 
 


Kim jest doradca finansowy?

Doradca finansowy to osoba stojąca na straży bezpieczeństwa, naszego majątku. Poruszanie się po rynku inwestycyjnym i kredytowym, wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Dodatkowo analiza ofert banków i słynnych kruczków zajmuje wiele czasu. Dlatego też, profesjonalne doradztwo kredytowe przybliży nam wady i zalety każdej z ofert, pozwalając na oszczędność czasu i pieniędzy.

Europejska Federacja Doradców Finansowych i Pośredników Finansowych (FECIF) mówi iż; doradca kredytowy to wszechstronnie wykształcony specjalista z zakresu finansów. Jego zadaniem jest podjęcie niezbędnych kroków mających na celu ochronę majątku klienta. Najważniejszym aspektem jest dopasowanie najkorzystniejszej oferty kredytowej, do potrzeb inwestora. Skrupulatna analiza pozwala na przedstawienie spersonalizowanej oferty i przekazanie merytorycznej wiedzy na temat gospodarowania majątkiem.

Dyrektywa Unii Europejskiej wyraźnie podkreśla, iż doradztwo finansowe powinno być wykonywane przez niezależne i niezwiązane z żadną z instytucji bankowych osobę. Dlaczego jest to tak istotne? Odpowiedź jest bardzo prosta. Tylko profesjonalny doradca kredytowy jest w stanie obiektywnie przedstawić nam najkorzystniejsze rozwiązanie i omówić zalety i wady każdego rodzaju kredytu.


Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy finansowego?

Dobór odpowiednich produktów bankowych do potrzeb i możliwości klienta to niezbędne kroki, aby zapewnić płynność finansową, a w konsekwencji pozwolić inwestorowi na bezproblemową spłatę kredytu. Ciągłość spłaty zobowiązań świadczy o doborze korzystnego kredytu. Współpraca z doradcą kredytowym rozpoczyna się od zbadania potrzeb. Szczera rozmowa i uzyskanie przez doradcę odpowiednich informacji skutkuje rozpoznaniem rodzaju kredytu na jaki klient może sobie pozwolić. Niezależnie czy potrzebujesz kredytu; hipotecznego, budowlanego, mieszkaniowego czy konsolidacyjnego – musi być on zgodny z Twoją zdolnością kredytową i możliwościami.

Weryfikacja potrzeb klienta pozwala na przejście do następnego kroku, jaki jest uzyskanie i skompletowanie wymaganych dokumentów. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż każdy bank na etapie udzielenia kredytu wymaga innych dokumentów. Rolą doradcy finansowego jest pomoc w prawidłowym przygotowaniu dokumentów, co znacznie przyśpiesza proces udzielenia kredytu. Do najważniejszych dokumentów zalicza się; zaświadczenie o wysokości i rodzaju dochodów, zaświadczenie z ZUS dot. odprowadzania składek emerytalnych, dokumenty sądowe oraz komplet wypełnionych druków i formularzy jakich wymaga określony bank. Rola doradcy kredytowego na tym etapie jest nieoceniona. Zawiłe formularze i niezrozumiałe określenia z pomocą doradcy stają się przystępne i proste do wypełnienia.